Pinko
O společnosti Pinko

O společnosti

Historie

  • 1991 Založení společnosti Společnost PINKO byla založena v roce 1991 italskou rodinou Sarafini. Zmrzlina se tehdy vyráběla podle italských receptur a výhradně z italských surovin a měla velký úspěch u klientely luxusních restaurací, pizzerií a cukráren.
  • 1996 Specializace na český trh V roce 1996 značka PINKO přešla pod českého majitele Ing. Miroslava Červa a přirozeným vývojem se chutě zmrzlin a receptury postupně začaly upravovat pro český trh. Společnost navázala spolupráci také s českými dodavateli, a tak se v dnešní době zmrzliny značky PINKO vyrábějí z tradičních a lokálních surovin jako je např. české mléko, máslo a smetana.
  • 2001 Budování nového sídla společnosti V roce 2001 začala výstavba nového sídla společnosti včetně výrobní haly a mrazíren v Benešově u Prahy. Zatímco z pohledu receptur a výběru surovin se zaměřujeme na tradici, samotná výroba prošla velkou modernizací. Výrobní linky obsahují nejmodernější technologie, díky nimž můžeme zaručit přesnost celého výrobního procesu od dávkování surovin, přes vaření až po plnění a balení.
  • 2009 Certifikace IFS Samozřejmostí je také dodržování nejpřísnějších hygienických opatření. Společnost PINKO je již od roku 2009 držitelem mezinárodního certifikátu IFS, který je nejvyšší zárukou správného nastavení a implementace všech procesů vedoucích k zajištění absolutní bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti prodávaných potravinových výrobků. Tato opatření jsou každý rok znovu ověřována důkladným auditem.

Současnost

Tradiční receptury & moderní technologie

V současné době v našem sortimentu naleznete zmrzliny a mléčné výrobky pro všechny věkové kategorie a příležitosti. Odkaz na italský původ značky je dodnes znát v názvech některých zmrzlin, jako je např. Piccolo nebo Rigoletto. Naší chloubou je především Kopečková zmrzlina, jejíž receptura je založená na poctivých ingrediencích jako je tekutá smetana, mléko, máslo a ovocné pyré. Je vyráběna dle nejvyšších norem a příchutě Vanilka a Čokoláda  právem nesou ocenění Státního zemědělského intervenčního fondu A-klasa.

 

Společnost PINKO se také rozhodla připojit ke globálnímu programu podpory udržitelného způsobu pěstování kávy, kakaa a čaje. Při výrobě našich produktů proto od roku 2018 používáme kakao s UTZ certifikací.

 

Samozřejmě stále sledujeme nové možnosti, trendy a technologie a snažíme se je využít tak, abychom zákazníkům přinášeli stále nové a lahodné příchutě poctivých kvalitních produktů.

Pro zajištění maximální kvality našich výrobků a služeb dbá společnost PINKO a.s. na vzdělávání svých zaměstnanců. K tomu aktuálně využívá projekt Rozvoj kompetencí v PINKO a.s. CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012302, který je spolufinancován Evropskou unií a je zaměřen na realizaci vzdělávacích kurzů zejména v oblastech IT dovedností, měkkých dovedností a interních školení.

EU
MPSV

Certifikace

PINKO IFS
Certifikát AKlasa - Zmrzlina kopečková čokoláda
Certifikát AKlasa - Zmrzlina kopečková vanilka
PINKO BIO certifikat
IFS Food

IFS Food

Již od roku 2009 je společnost PINKO držitelem mezinárodního certifikátu IFS, který je nejvyšší zárukou správného nastavení a implementace všech procesů vedoucích k zajištění absolutní bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti prodávaných potravinových výrobků. Tato opatření jsou každý rok znovu ověřována důkladným auditem.

UTZ kakao

UTZ

Společnost PINKO se rozhodla připojit ke globálnímu programu podpory udržitelného způsobu pěstování kávy, kakaa a čaje. Při výrobě našich zmrzlin proto od roku 2018 používáme kakao s UTZ certifikací.

KEZ

Společnost PINKO je certifikována také pro výrobu potravin v BIO kvalitě.

Klasa

Pracovní příležitosti

Pokud máte zájem o práci ve společnosti PINKO a.s., zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail personalni-ZAVINOVADLO:pinko.cz

Aktuálně do našich řad hledáme kolegy na následující pozice:

Údržbář - elektrikář

Hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici Údržbář - elektrikář

Požadujeme:

- odbornou způsobilost v elektrotechnice vyhl. č. 50

- časovou flexibilitu

- ochotu spolupracovat v kolektivu

Nabízíme:

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- zajímavé finanční ohodnocení

- stravenky

- příplatek za 100% docházku

Pracovní poměr:

Plný úvazek

Plat:

25.000 - 30.000 Kč

Směnový mistr výroby

Požadujeme:

· SŠ vzdělání

· zkušenost na obdobné pozici výhodou

· zkušenost s vedením pracovního týmu

· ochotu pracovat ve třísměnném provozu

· znalost práce na PC

· komunikační dovednosti, organizační schopnosti, spolehlivost, loajalitu

· technická zdatnost (ovládání strojů, případně manipulační techniky)

Nabízíme:

· pracovní poměr na dobu neurčitou, zajímavé finanční ohodnocení, stravenky, příplatek za 100% docházku, dovolená 5 týdnů

· proplácení přesčasů

· osobní ohodnocení

Pracovní poměr:

Plný úvazek

Plat:

Až 30.000 Kč

Další možnosti

Kromě dodávek zmrzlin značky PINKO jsme nakloněni dalším možnostem spolupráce jako jsou např. limitované edice nebo privátní značky. Vše záleží na konkrétní poptávce. V případě zájmu neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení!